Вступ до школи

ЗАЯВА ДО 1-ГО КЛАСУ

Інформація за телефоном +380502443358 (Telegram, Viber, WhatsApp)

До відома батьків майбутніх першокласників представляємо вчителів майбутніх першокласників та документи, які необхідно підготувати для вступу дітей до 1 класу.

У 2024-2025 навчальному році у школі планується відкрити 1-2 перші класи (загальною кількістю учнів до 60).

Класи працюватимуть за навчальною програмою:
— Типова освітня програма, розроблена під керівництвом О. Я. Савченко – 1 клас. Ознайомитися докладніше

або
– Освітня програма “Інтелект України” – 1 клас. Ознайомитися докладніше

Вчителі майбутніх першокласників:

Пасічник Анна Валентинівна

Документи, які необхідно підготувати для вступу дітей до 1 класу:
1. Свідоцтво про народження дитини (оригінал, копія);
2. Паспорт одного з батьків (оригінал, для ідентифікації особи батька/матері);
3. Медична довідка 086-1/о (обов’язковий щорічний профілактичний медичний огляд), довідка 063 (оригінал і копія);
4. Документ, що підтверджує належність дитини до території обслуговування школи;
5. Заява батьків на зарахування, інформаційний додаток до заяви (пишеться при поданні документів за встановленим зразком).

Навчальний рік 2024-2025: що варто знати батькам першокласників

1.Без конкурсу
Прийом до перших класів у заклади загальної середньої освіти буде здійснюватися без конкурсного відбору. Відповідно до статті 9 розділу ІІ Закону України «Про повну загальну середню освіту» для здобуття початкової освіти забороняється проведення будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок дитини (крім закладів спеціалізованої освіти і приватних закладів освіти).
2.Кого зараховуватимуть до школи в першу чергу?
Забезпечується першочергове зарахування до 1-го класу дітей, які проживають на території обслуговування закладу освіти, що підтверджується офіційним документом, який містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників. Першочергово також зараховуватимуть дітей, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі; дітей працівників цього закладу. Не може бути відмовлено у зарахуванні дітям, які вступають до першого класу закладу загальної середньої освіти з території обслуговування закладу. Назви вулиць, закріплених за ЗЗСО, можна знайти на нашому сайті.
3. Зарахування на вільні місця
Батьки мають право подати заяву до будь-якого іншого навчального закладу: до нього дитина може бути зарахована у разі наявності вільних місць. У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу закладу загальної середньої освіти не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, проводиться зарахування на вільні місця в 1-й клас дітей, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування (згідно вимог п.2 розділу ІІ Порядку зарахування відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти).
4. Терміни прийому до перших класів
1 квітня 2024 року — початок приймання заяв про зарахування дітей до 1-го класу на 2024-2025 навчальний рік. 30 травня 2024 року — останній день подачі заяв про зарахування дітей до 1-го класу на 2024-2025 навчальний рік.
5. Документи, які необхідно подати в школу особисто при деокупації м.Бердянська або на електронну пошту berd16@ukr.net
— заява батьків;
— копія свідоцтва про народження;
— оригінал медичної довідки (особисто при деокупації);
— документ, що підтверджує місце проживання (особисто при деокупації).
6. Ще варто відмітити
Для кожної школи кількість учнів, яких вона може навчати, – індивідуальний показник. Якщо ж дітей більше, ніж може прийняти школа, департамент освіти має запропонувати на вибір батькам перелік шкіл, максимально доступних до їхнього житла.
 Посилання на джерело