Педагогічна майстерність БСШ №16

Творчий колектив учителів початкових класів узяв участь у стартапі проєктів закладів освіти в рамках весняної сесії професійних спільнот міста Бердянська. Керівникам та учителям місцевих закладів освіти було презентовано проєкт “Педагогічна майстерність БСШ №16” щодо розвитку професійних компетентностей педагогів “Технології ефективного засвоєння інформації в умовах сучасної освіти. Лайфхаки цікавого та захоплюючого навчання”.
Директор школи Володимир Греб розказав про впровадження освітніх інновацій у навчальний процес початкової ланки. Заступник директора Вікторія Шеремета закцентувала увагу учасників Стартапу на умовах та способах організації процесу ефективного засвоєння знань учнями. Олена Клименченко, Анна Пасічник та Віталія Лакісова поділилися родзинками з власного досвіду роботи за навчальними проєктами “Світ чекає крилатих” та “Інтелект України”. Особливо зацікавили слухачів практичні поради Ірини Андрєєвої щодо застосування мнемотехнічних прийомів для кращого запам’ятовування та відтворення інформації.
Доповіді спікерів, за відгуками слухачів, були змістовними та практично корисними, а презентований матеріал, без сумніву, поповнить методичний арсенал педагогів Нової Української школи.

Previous Article
Next Article