З 1 ВЕРЕСНЯ!

Дорогі діти, колеги, батьки! Щиро вітаю Вас з Днем Знань – 1 Вересня! Сьогодні ми зустрічаємо його незвичайно. Війна розкидала нас по світу, та ми сьогодні, хай і онлайн, та зустрінемося.

Я радий вітати наших найменших школярів. Ви сьогодні потрапите до казкової країни знань – 16 школи. Тут завжди вам будуть раді, допоможуть, підкажуть, навчать. Ви опануєте різні науки і зможете стати людьми, якими будуть пишатися. Але все попереду. Не хвилюйтеся. Сміливо ідіть стежками цієї чудової країни.

Дорогі випускники. На вас чекає важкий рік. Усе що не встигли протягом останніх років через пандемію коронавірусу, війну, треба надолужити. А також потрібно ще дізнатися і багато нового. Сучасні технології дозволяють сьогодні знайти необхідний матеріал, опрацювати його, а вчителі з радістю допоможуть опанувати незрозуміле. Дерзайте. Це завжди вам знадобиться.

Колеги. Дякую за вашу працю. Ви, як завжди, попереду усіх сміливо і без вагань приступаєте до виконання завдань, які ніхто до вас не робив. Повірте, що вдячні учні і їх батьки – це найвища нагорода за вашу працю.

Здоров’я всім міцного, наснаги, творчості, креативу. Нехай здійсняться ваші мрії і бажання. Нехай швидше наступить мир і ми зможемо зустрітися в стінах нашої найкращої школи у мирному УКРАЇНСЬКОМУ Бердянську. Люблю всіх. Все буде УКРАЇНА!

Previous Article
Next Article

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *