Переможці конкурсів

І (міський) етап обласного фестивалю-огляду дитячої та юнацької творчості
«Таланти твої, Запорізький краю!»
Номінація – вокал

Кіорпе  Микита -І місце (підготувала Зубкова К.І.)

Воєнна Софія -І місце (підготувала Зубкова К.І.)

Хачатурян Гліб -ІІ місце (підготувала Зубкова К.І.)

І (міський) етап
Всеукраїнського конкурсу-виставки декоративно-ужиткового
та образотворчого мистецтва «Знай i люби свій край»

Номінація – декоративно-ужиткове мистецтво

Филимонова Ксенія Віталіївна – І місце (підготувала Чердаклієва О.В.)

Манойлова Анна Олексіївна – І місце (підготувала Чердаклієва О.В.)

Боровльова Олеся Андріївна – ІІІ місце (підготувала Чердаклієва О.В.)

Оздемір Дерія Ондерівна – ІІІ місце (підготувала Чердаклієва О.В.)

Бурік Єлізавета Віталіївна – ІІІ місце (підготувала Чердаклієва О.В.)

Борисенко Дарина Олегівна- ІІІ місце (підготувала Чердаклієва О.В.)

Сідак Мілоліка Андріївна – ІІІ місце (підготувала Чердаклієва О.В.)

Шкарупа Анастасія Павлівна – ІІІ місце (підготувала Чердаклієва О.В.)

Кудлаєва Наталія Іванівна – ІІІ місце (підготувала Чердаклієва О.В.)

Панчук Марія Володимирівна – ІІІ місце (підготувала Чердаклієва О.В.)

Номінація – образотворче мистецтво

Дегтяренко Анна Олександрівна – І місце (підготувала Чиньонна Н.С.)

Самодєлова Марія Дмитрівна – І місце (підготувала Чиньонна Н.С.)

Варакіна Василина Сергіївна – І місце (підготувала Чиньонна Н.С.)

Дегтяренко Анна Олександрівна – І місце (підготувала Чиньонна Н.С.)

Самодєлова Марія Дмитрівна – І місце (підготувала Чиньонна Н.С.)

Варакіна Василина Сергіївна – І місце (підготувала Чиньонна Н.С.)

Ламан Кіра Анатоліївна – ІІ місце (підготувала Чиньонна Н.С.)

Яншина Соф’я Констянтинівна – ІІ місце (підготувала Чиньонна Н.С.)

Яншина Соф’я  Констянтинівна – ІІІ місце (підготувала Чиньонна Н.С.)

І (міський) етап Обласного фестивалю писанок
«Писанковий рай»

Кустов Максим – І місце (підготувала Андрєєва І.О.)

Ус Богдан – І місце (підготувала Шеремета В.В.)

Решетілова Катерина – ІІ місце (підготувала Савченко С.І.)

Савков Савелій – ІІ місце (підготувала Лакісова В.М.)

Кембель Даніель – ІІ місце (підготувала Андрєєва І.О.)

Кідалова Софія – ІІ місце (підготувала Андрєєва І.О.)

Вовк Анастасія -ІІІ місце (підготувала Прохорович Н.І.)

Решетілова Катерина – ІІІ місце ( підготувала Савченко С.І.)

Кофман Ніколь – ІІІ місце (підготувала Савченко С.І.)

Кустова Тетяна – ІІІ місце (підготувала Сіра Ю.В.)

Алексєєв Олександр – ІІІ місце (підготувала Сіра Ю.В.)

Зіньковська Анастасія – ІІІ місце (підготувала Лакісова В.М.)

Гальченко Анастасія – ІІІ місце (підготувала Андрєєва І.О.)

Візирська Еліна – ІІІ місце (підготувала Андрєєва І.О.)

Бірюк Олександр – ІІІ місце (підготувала Андрєєва І.О.)

Гальченко Анастасія – ІІІ місце (підготувала Андрєєва І.О.)

Маража Ксенія – ІІІ місце (підготувала Сіра Ю.В.)

Маража Юлія -ІІІ місце (підготувала Присталова Н.А.)

Міжнародний конкурс українознавства

Дурягіна Олександра – І місце (підготували Грицан Г.Л. та Нюкало О.В.)

Обласний етап конкурсу ораторського мистецтва

Панчук Марію – І місце (підготували Грицан Г.Л. та Нюкало О.В.)

Гречанюк Дар’ю  – ІІ місце (підготували Грицан Г.Л. та Нюкало О.В.)        

Конкурс “Наука – це вона”                                         

Гречанюк Дар’я – І місце