Участь та перемоги учнів школи в різноманітних конкурсах:


2017-2018 навчальний рік:

ХХІ Міжнародник конкурс шкільних медіа:
Лауреати: шкільний прес-центр «School Time» (учителя Аксиненко В.В., Шептій Я.П.)

Конкурс «Космічні фантазії»:
І місце Кальченко Олена (учитель Чиньонна Н.С.)

Конкурс Компола:
Команда 9-их класів переможці, увійшли до 200 кращих шкіл України, залучені до Всеукраїнського проекту (учитель Шептій Я.П.)

Конкурс "Technovation" – проект найбільшого в світі змагання з підприємництва на основі технологій та ІТ рішень для дівчат:
Лауреати: Команда учнів 8-9-их класів (учитель Шептій Я.П.)

Конкурс Здай кров заради життя:
І місце Черненко Влада (учитель Чиньонна Н.С.)

Конкурс «Зіркове сяйво»:
І місце Вокальний ансамбль «Камертон» (учитель Зубкова К.М.)

Конкурс «Збережемо Україну разом»:
ІІ місце Гречанюк Дар’я (учитель Нюкало О.В.)
ІІ місце Лиман Максим (учитель Нюкало О.В.)
ІІ місце Бончева Богдана (учитель Нюкало О.В.)
ІІ місце Чиньонна Тетяна (учитель Анисенко Н.М.)
ІІ місце Чернишенко Ангеліна (учитель Клименченко О.Д.)
ІІІ місце Губар Олександра (учитель Грицан Г.Л.)
ІІІ місце Пітюнова Аліна (учитель Грицан Г.Л.)
ІІІ місце Герасимчук Кіріл (учитель Нюкало О.В.)
ІІІ місце Єрьоменко Михайло (учитель Нюкало О.В.)

Конкурс Зупинимо насильство разом:
І місце (міський рівень) Мурич Софія (учитель Чиньонна Н.С.)
І місце (міський рівень) Оздемір Дерія (учитель Чиньонна Н.С.)

Конкурс «Знай і люби свій край»:
І місце (обласний рівень) Підпала Альбіна (учитель Прохорович Н.І.)
І місце (міський рівень) Тельчарова Людмила (учитель Чердаклієва О.В.)
І місце (міський рівень) Куліков Роман (учитель Чиньонна Н.С.)
І місце (міський рівень) Гречанюк Дар’я (учитель Чиньонна Н.С.)

Конкурс «Мультимедійний Шекспір»:
ІІ місце (обласний рівень) Воробйов Кирило (учитель Дубінін А.О.)
Лауреат (обласний рівень) Великохатько Толік (учитель Дубінін А.О.)
Лауреат (обласний рівень) Трембач Настя (учитель Дубінін А.О.)
Лауреат (обласний рівень) Щербаков Микита (учитель Дубінін А.О.)

Конкурс «Сила, мужність, честь»:
Лауреат (обласний рівень) Решетнік Юлія (учитель Аксиненко В.В.)
Лауреат (обласний рівень) Кузь Наталя (учитель Аксиненко В.В.)
Лауреат (обласний рівень) Назарова Дарина (учитель Аксиненко В.В.)
Лауреат (обласний рівень) Завальнюк Катерина (учитель Аксиненко В.В.)

Конкурс «Я за єдину Україну»:
ІІ місце (обласний рівень) Бончева Богдана (учитель Нюкало О.В.)
ІІІ місце (обласний рівень) Герасимчук Кирило (учитель Нюкало О.В.)

Конкурс «Подаруй мені казку»:
ІІ місце (обласний рівень) Писаревська Поліна (учитель Ткачова К.М.)
І місце (міський рівень) Верцман Кіра (учитель Ткачова К.М.)
Лауреат (міський рівень) Коваленко Тетяна (учитель Ткачова К.М.)
І місце (міський рівень) Назарова Софія (учитель Стойчева Н.З.)
І місце (міський рівень) Кірєєва Дар’я (учитель Чиньонна Н.С.)
ІІІ місце (міський рівень) Бончева Богдана (учитель Чиньонна Н.С.)
ІІІ місце (міський рівень) Перепелиця Сергій (учитель Шеремета В.В.)

Конкурс «Прес-хвиля 2018»:
І місце відео репортаж «Про нас» Шкільний прес-центр «School Time» (учителя Аксиненко В.В., Шептій Я.П.)
ІІ місце – актуальне інтерв’ю Шкільний прес-центр «School Time» (учителя Аксиненко В.В., Шептій Я.П.)

Конкурс «Об’єднаймося, брати мої»:
ІІ місце (міський рівень) Назаренко Олеся (учитель Грицан Г.Л.)
ІІІ місце (міський рівень) Гришко Софія (учитель Грицан Г.Л.)
ІІІ місце (міський рівень) Бондаренко Тетяна (учитель Свиридова О.В.)

Конкурс «Країна моя Україна»:
ІІ місце (обласний рівень) Кірєєв Олексій (учитель Чиньонна Н.С.)

Конкурс «Україна – це ми»:
І місце (обласний рівень) Глазова Надія (учитель Нюкало О.В.)
І місце (обласний рівень) Батура Микита (учитель Ткачова К.М.)
Лауреат (міський рівень) Герасимчук Кирило (учитель Нюкало О.В.)
Лауреат (міський рівень) Бончева Богдана (учитель Заєнчковська В.Ф.)
Лауреат (міський рівень) Алексов Федір (учитель Зубкова К.І.)
Лауреат (міський рівень) Воєнна Софія (учитель Зубкова К.І.)

Конкурс ораторського мистецтва «Заговори, что я тебя увидел»:
І місце (обласний рівень) Щербатов Іван (учитель Заєнчковська В.Ф.)
ІІ місце (міський рівень) Паньков Єгор (учитель Заєнчковська В.Ф.)
ІІ місце (міський рівень) Курильчук Дмитро (учитель Заєнчковська В.Ф.)
ІІ місце (міський рівень) Лукіна Анна (учитель Заєнчковська В.Ф.)
ІІІ місце (міський рівень) Горбунова Анастасія (учитель Заєнчковська В.Ф.)
ІІІ місце (міський рівень) Шевченко Софія (учитель Заєнчковська В.Ф.)

Конкурс «Сокіл» «Джура»:
ІІІ місце (міський рівень) Рій «Характерники» - 10-А, 10-Б, 10-В класи (учителя Волошин В.Є., Коробова О.О., Аксиненко В.В.)

Конкурс «Обери життя»:
ІІ місце (міський рівень) Команда «Healthy Lifestyle» 10-ті класи (учитель Аксиненко В.В.)

Проект «Екологія Азовського моря»:
Лауреати (міський рівень) Команда учнів 7-11 класів (учитель Гіренко В.Д.)

Виставка сучасного мистецтва «ЕкоАрт»:
Лауреати (міський рівень) Команда учнів 6-их класів БСШ № 16 (учителя Чердаклієва О.В., Марков Д.Ю., Лук’янчиков А.В.)

Виставка-конкурс «Новорічний персонаж»:
ІІ місце (міський рівень) Тельчарова Людмила (учитель Чердаклієва О.В.)

2016-2017 навчальний рік:

Обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
І місце Хохлачова Катерина (учитель Нюкало О.В.)

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
І місце (міський етап) Шевченко Дарина (учитель Нюкало О.В.)

Конкурс «Я - за єдину Україну»:
І місце (міський етап) Глазова Н. (учитель Нюкало О.В.)
І місце (міський етап) Кравченко Л. (учитель Нюкало О.В.)
І місце (міський етап) Каширін Є. (учитель Нюкало О.В.)

Конкурс ораторського мистецтва «Заговори, что я тебя увидел»:
І місце (міський етап), ІІІ місце обласний Каширін Є. (учитель Заєнчковська В.Ф.)
ІІІ місце (міський етап), ІІ місце обласний Шеремета Андрій (учитель Заєнчковська В.Ф.)

Конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої…»:
І місце (міський етап) Богданова Марія (учитель Нюкало О.В.)
І місце (міський етап) Коробов Михайло (учитель Нюкало О.В.)
ІІІ місце (обласний етап) Коробов Михайло (учитель Нюкало О.В.)

Конкурс «Космічні фантазіі»:
І місце Єфімкіна Аліна (учитель Шадріна В.В.)
І місце Кравченко Єгор(учитель Шадріна В.В.)
ІІІ місце Богданова Марія (учитель Шадріна В.В.)
Лауреат Оздемір Дерія (учитель Чиньонна Н.С.)
Лауреат Бінь Микита (учитель Чиньонна Н.С.)

Конкурс Мир та спокій в Україні:
Лауреат Пономаренко Марія (учитель Чиньонна Н.С.)

Конкурс Здай кров заради життя:
ІІІ місце Бінь Микита (учитель Чиньонна Н.С.)

Конкурс Незалежна та єдина будь на світі Україна:
ІІІ місце Саналітій К. (учитель Чиньонна Н.С.)
ІІІ місце Привезенцев В. (учитель Чиньонна Н.С.)
ІІІ місце Романовма М. (учитель Шеремета В.В.)

Конкурс «Подвиг визволителів України»:
І місце Богданова М. (учитель Нюкало О.В.)
І місце Коробов М. (учитель Заєнчковська В.Ф.)

Конкурс Збережемо Україну разом:
Писаревська П. (учитель Чиньонна Н.С.)
Воєнна С. (учитель Чиньонна Н.С.)

Конкурс Мирний атом в долонях людини:
Лауреат Гусак А. (учитель Чиньонна Н.С.)
Лауреат Оздемір Д. (учитель Чиньонна Н.С.)
Лауреат Привезенцев В. (учитель Чиньонна Н.С.)
Лауреат Замета Д. (учитель Чиньонна Н.С.)

Конкурс «Берегиня роду українського»:
ІІІ місце Колектив гуртка «Вишивка і декор» (учитель Чердаклієва О.В.)

Конкурс Я – європеєць:
Лауреат Коробов М. (учитель Нюкало О.В.)

Конкурс Фестиваль іноземної пісні:
Лауреати Вокальний ансамбль «Камертон» (учитель Зубкова К.І.)

Конкурс Об’єднаймося, брати мої:
І місце Богданова М. (учитель Нюкало О.В.)
І місце, (ІІІ місце область) Коробов М. (учитель Нюкало О.В.)

Конкурс Прес-хвиля 2017:
Лауреати Колектив 9-11 класів (учитель Аксиненко В.В.)

Конкурс Новорічних прикрас:
Лауреати гурток «Вишивка і декор» (учитель Чердаклієва О.В.)

Конкурс Твої герої, Запорізький край:
Лауреат Коробов М. (учитель Воронкіна М.В.)

Конкурс Права споживачів:
Лауреати Колектив 7-их класів (учитель Фролова Г.М.)

Конкурс Три миті однієї школи:
Лауреати Колектив БСШ № 16(учитель Коробова О.О.)

Конкурс Україна – європейська країна:
Лауреати Гурток «Чарівний пензлик» (учитель Чиньонна Н.С.)

Конкурс «Рідна мова»:
Лауреат Чиньонна Т. (учитель Заєнчковська В.Ф.)
Лауреат Коробов М. (учитель Заєнчковська В.Ф.)

Конкурс Фестиваль музичної казки:
Лауреати Колектив учнів 3-Г класу (учителі Зубкова К.І., Андрєєва І.О.)

Конкурс «Музичний струмочок»:
Лауреат Кравченко М. (учитель Зубкова К.І.)

Конкурс «Дзвінкі голоси»:
Лауреат Бузико П. (учитель Зубкова К.І.)

Конкурс «Таланти твої, Запорізький краю»:
Переможці міський рівень Вокальний ансамбль «Камертон» (учитель Зубкова К.І.)
Переможець обласний рівень Бузико П. (учитель Зубкова К.І.)

Конкурс «Сокіл» «Джура»:
ІІ місце Рій «Характерники» учні 10-А, 10-Б, 10-В класів (учителя Волошин В.Є., Зубкова К.І., Коробова О.О., Аксиненко В.В.)

Конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»:
Переможець міський рівень Кальчекно О. (учитель Чиньонна Н.С.)
Переможець обласний рівень Гусак А. (учитель Чиньонна Н.С.)
Переможець обласний рівень Тельчарова Л. (учитель Чиньонна Н.С.)
Переможець обласний рівень Губар О. (учитель Чиньонна Н.С.)
Переможець обласний рівень Доценко Т. (учитель Чердаклієва О.В.)

Конкурс «Відкривай Україну»:
Лауреати Команда БСШ № 16 «Пінгвіни» (учитель Шептій Я.П.)

Конкурс Психологічний брейн-ринг:
І місце Команда 9-Б класу (учитель Бєдунова О.М.)

2015-2016 навчальний рік:

Дипломанти обласного конкупсу «Ювілей улюбленої книги»:
Лиман Максим (вчитель Пасічник А. В.)
Свячений Євген (вчитель Прохорович Н. І.)
Лукіна Анна(вчитель Заєнчковська В.Ф)
Чиньонна Тетяна(вчитель Заєнчковська В.Ф)
Коробов Євген (вчитель Заєнчковська В.Ф)

Конкурс ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»:
І місце Каширін Є. (вчитель Заєнчковська В.Ф)
І місце Шеремета А. (вчитель Заєнчковська В.Ф)
І місце Гойдіна Т. (вчитель Тонконог Н.І.)
І місце Шевченко В. (вчитель Заєнчковська В.Ф)

Конкурс «Я - за єдину Україну»:
І місце Богданова М. (вчитель Нюкало О.В.)
І місце Коробов М. (вчитель Нюкало О.В.)
ІІ місце Каширін Є. (вчитель Нюкало О.В.)
ІІ місце Піцекевич Ю. (вчитель Ткачова К.М.)
ІІІ місце Греб Н. (вчитель Нюкало О.В.)

Конкурс шкільних творів до Дня Перемоги:
І місце Піцекевич Ю. (вчитель Ткачова К.М.)

Конкурс пошукових робіт:
ІІІ місце Греб Н. (вчитель Нюкало О.В.)

Конкурс пошукових робіт
ІІІ місце Греб Н. (вчитель Нюкало О.В.)

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер»:
взяли участь 21 учень

Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру» (осінній):
взяли участь 228 учнів

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»:
взяли участь 25 учнів

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок-осінній»:
взяли участь 200 учнів

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Весняний колосок»:
взяли участь 101 учень

Всеукраїнська природознавча гра «Геліантус»:
взяли участь 29 учнів

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzl»:
взяли участь 30 учнів

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»:
взяли участь 27 учнів

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»:
взяли участь 124 учня

Всеукраїнський історичний інтерактивний конкурс «Лелека»:
взяли участь 11 учнів

2014-2015 навчальний рік:

Обласний конкурс літературної творчості, присвячений річниці М.Ю.Лермонтова «Герой нашого времени»:
Переможець Коробов Михайло
Учасник Шевченко Влада

Конкурс ораторського мистецтва «Заговори, чтоб я тебя увидел» (обласний рівень):
І місце Шеремета Андрій
ІІ місце Александрова Аліна
ІІІ місце Шевченко Влада

Міжнародний конкурс ораторського мистецтва англійською мовою (обласний рівень):
Лауреат Александрова Аліна
Лауреат Левенсон Георгій

Обласний конкурс «Країна моя - Україна»:
І місце (номінація літературний жанр) Коробов Михайло
ІІ місце (номінація літературний жанр) Кравченко Людмила
ІІ місце (номінація літературний жанр) Богданова Марія
ІІ місце (номінація фото) Лобанова Катерина
ІІІ місце (номінація образотворче мистецтво) Синкова Анастасія

Обласний фестиваль «Таланти твої, Запорізький краю» міський етап (переможці):
Бузико Поліна
Волкова Анна
Калінін Валерій
Кісса Олеся
Левенсон Георгій
Вокальний ансамбль «Камертон»

Обласний конкурс образотворчого мистецтва «Мирний атом»:
І місце Бінь Микита

Обласний конкурс «Світ без насилля» міський етап номінація фото:
І місце Хохлачова Катерина
ІІ місце Лобанова Катерина
ІІ місце Суліменко Катерина
ІІІ місце Кальченко Ольга

Регіональний вокальний конкурс «Спадщина»:
І місце Волкова Анна

Міський фестиваль шкільних медіа «Прес хвиля -2015» номінація «Ранковий ефір для ровесників»:
ІІ місце Чемширов Ігор
ІІ місце Калінін Валерій
ІІ місце Кривунь Ганна
ІІ місце Лобанова Катерина
ІІ місце Кравченко Людмила
ІІ місце Кравченко Валерія
ІІ місце Гойдіна Тетяна

Міський конкурс «Разом граємо та права дітей вивчаємо» розробка й проведення заходу «Подорож у країну Гігієну»:
І місце учні початкових класів

Міський танцювальний конкурс «Золота Айседора»:
ІІ місце Шадріна Ольга
ІІІ місце Авдалян Гаяне

Міський фестиваль театрального мистецтва «Парафраз»:
Лауреат Шеремета Андрій
Лауреат Каширін Євген
Лауреат Шевченко Влада
Лауреат Чебєнєєва Аліна
Лауреат Васильєв Максим
Лауреат Даков Денис
Лауреат Черниш Олександр

Конкурс ораторського мистецтва «Заговори, чтоб я тебя увидел» (міський етап):
І місце Шеремета Андрій
ІІ місце Александрова Аліна
ІІІ місце Шевченко Влада

Міський літературний конкурс «Нам не потрібна війна»:
І місце Богданова Марія
гран-прі Коробов Михайло

Міський конкурс образотворчого мистецтва «Чорнобильська палітра»:
І місце Бінь Микита

Міський конкурс ДЮП (Дружина Юних Пожежників):
ІІ місце Шевченко Влада
ІІ місце Волкова Анна
ІІ місце Бондарєв В’ячеслав
ІІ місце Тейкін Владислав
ІІ місце Бочкарьова Карина
ІІ місце Первєєв Дмитро

Міський конкурс ЮІР (Юні Інспектора Руху):
І місце Шеремета Андрій
І місце Каширін Євген
І місце Ченцов Андрій
І місце Юрченко Владислав
І місце Греб Наталля
І місце Картомишева Валерія
І місце Хохлачова Катерина
І місце Вустяк Анастасія
І місце Харченко Катерина

Конкурс «Об’днаймося ж, брати мої»:
І місце Греб Наталя
ІІ місце Коробов Михайло

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер»:
25 учасників

Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру» (осінній):
39 учасників

Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня»:
16 учасників

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок-осінній»:
222 учасника

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Весняний колосок»:
100 учасників

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzl»:
51 учасник

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»:
46 учасників

Всеукраїнський історичний інтерактивний конкурс «Лелека»:
33 учасника

2013-2014 навчальний рік:

Всеукраїнський конкурс есе «Я - європеєць»:
І місце в області Шиманович Марія

Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Презентую тебе, Україно»:
І місце Шиманович Марія

ІІІ Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на тему «Національний банк майбутнього»:
Привезенцев Ростислав

Регіональний конкурс плакатів до Днів Європи «Єдина Україна» (лауреати):
Марін Дмитро
Масюк Катерина
Філатова Олена
Піцикевич Юлія

Всеукраїнський конкурс «ЕКОклас», номінація «ЕКОкреатив»:
Сушко Олександра
клуб «Дивосвіт»

Міжнародний медіафестиваль «Запоріжжя-Москва – 2014»:
Малуєв Микита
Чемширов Ігор
Кісь Владислав
Рідько Назар
Лобанова Катерина
Махіненко Дмитро
Калінін Валерій

XVI Міжнародний фестиваль шкільних медіа:

Махіненко Дмитро
Рідько Назар
Кісь Владислав
Гурьєва Тетяна
Калашникова Маргарита
Калінін Валерій
Кривунь Ганна
Лобанова Катерина
Хохлачова Катерина

Обласний конкурс пошукових робіт «Твої герої Запорізький край»:
Греб Наталія

Обласний конкурс-виставка фотографій «Наша гордість: Минуле і сучасність Запорізького дитячого туризму і краєзнавства»:
Коробов Михайло – ІІ місце

Обласний дитячий конкурс малюнків та фоторобіт «Світ без насилля»:
Лобанова Катерина ІІ місце

Обласний конкурс-виставка «Народна іграшка» (лауреат):
Авдалян Марія

Обласний конкурс малюнків «Безпека ти мир в Україні»:
Щербаков Кирило ІІ місце

Обласний зональний конкурс «Спадщина - 2014»:
Голтвенко Олеся ІІ місце

Обласний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Шанує Тараса велика родина»:
Щербаков Кирило І місце в міському турі
Коробов Михайло І місце в міському турі
Щербаков Кирило ІІ місце в областному турі

Обласний дитячий конкурс малюнків «Мирний атом в долонях дитини»:
Курейкіна Марія
Свентицька Марина
Говоровська Аліса
Суміна Карина

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Твої права»:
Філатова Олена

Обласний конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей»:
Зазуліна Марія
Оніщенко Надія
Ларічкін Володимир

Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»:
Щербаков Кирило ІІІ місце

Міський фестиваль дитячо-юнацької журналістики «Прес-хвиля 2013». І місце в конкурсі відео роликів «Я люблю Україну»:
Кісь Владислав
Рідько Назар
Махіненко Дмитро
Калашникова Маргарита
Удод Тетяна
Калінін Валерій
Кривунь Ганна
Лобанова Катерина
Хохлачова Катерина

Міський фестиваль пісні «На хвилях ретро»:
Голтвенко Олеся дипломант

Міська молодіжна акція «Стоп насилля». ІІ місце у конкурсі плакатів:
Серединська Карина
Юрченко Олеся

Міська виставка «Галерея живих фігур»:
Мартинюк Олег
Крот Ольга
Левчук Софія

Міський конкурс ммалюнків, присвячений Дню міста:
Чиньонна Тетяна
Бабак Анастасія

Міській вокальний фестиваль української патріотичної пісні «І оживе добра слава, слава України»:
Голтвенко Олеся лауреат

Міський театральний фестиваль для дітей та молоді «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» (лауреати):
Мартинюк Олег
Мальцева Наталія
Черниш Олександр
Каширін Євген
Шеремета Андрій
Оганесян Карен
Драгунова Анастасія

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Олімпійське лелеченя» (конкурс плакатів і малюнків):
Кальченко Олена ІІ місце
Привезенцев Ростислав ІІ місце

Міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни»:
Коробов Михайло ІІ місце в номінації «Літературна творчість»

Міський конкурс логотипів у рамках проекту «Мій Шевченко»:
Кальченко Олена лауреат

Міська культурно-просвітницька акція «Безмежний світ Шевченківський поезій»:
Номінація «Кращий переклад вірша Т.Г. Шевченка»:
Коробов Михайло І місце
Хабаров Данії І місце
Номінація «Вірш до Великого Кобзаря»:
Картамишева Валерія І місце
Коробов Михайло І місце
Мірзоєв Микита І місце
Хабаров Данії ІІ місце
Синєок Ірина ІІ місце
Басара Семен ІІІ місце
Антоненко Гліб ІІІ місце

Міський літературний конкурс «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»:
Номінація «Лист-послання до Шевченка»:
Коробов Михайло І місце
Чайка Денис І місце
Служавий Вадим І місце
Синєок Ірина ІІ місце
Іванов Леонід ІІІ місце
Номінація «У Шевченків слід ступаючи…»:
Антонечко Гліб І місце

Міський літературний конкурс «Ваша слава на века» до Дня Перемоги:
Шиманович Марія І місце
Шевченко Влада ІІ місце
Нестеренко Юлія ІІІ місце
Коробов Михайло лауреат

Міський конкурс ораторського мистецтва:

Зинюк Микита
Мартинюк Олег
Махіненко Дмитро
Калінін Валерій
Кравченко Людмила
Кравченко Валерія

Міські змаганнях з правознавства та ораторської майстерності «Судові дебати»:
Махіненко Дмитро ІІ місце
Калінін Валерій ІІ місце

Міський психологічний інтелектуальний конкурс «Шерлок Холмс і Доктор Ватсон»:
Махіненко Дмитро ІІ місце
Калінін Валерій ІІ місце

Міський конкурс «Золота Айседора»:
Авдалян Гаяне ІІ місце
Ларічкін Володимир лауреат
Завальнюк Анастасія лауреат

Міський брейн-ринг «Мовляночка» ІІ місце команда учнів школи 10-Б класу:
Фаєва Анастасія
Калінін Валерій
Гришай Марк
Біловол Богдан
Омельченко Максим

Міські змагання сандружин «Обери життя - 2014»:
Команда учнів школи І місце

Міський етап ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати, мої!»:

Шиманович Марія І місце
Хабаров Даніїл І місце
Греб Наталія І місце
Коробов Михайло ІІ місце

Міський літературний конкурс «Не дуріте самі себе…» (БДПУ):
Шиманович Марія І місце