Міські олімпіади

2019-2020 навчальний рік

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій:

Воробйов Кирило – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Лесечко Олеся – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Фролов Андрій – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Бондаренко Олександра – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Овчар Данило – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Свячений Євген – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Палієнко Анастасія – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Забудько Гліб – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Павленко Євген – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Ольшанський Данило – 2 місце
Кувшинов Юрій – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Резніков Владислав – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики (програмування):

Лесечко Олеся – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Щербаков Микита – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Воробйов Кирило – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Забудько Гліб – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Свячений Євген – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)

2018-2019 навчальний рік

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій:

Воробйов Кирило – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Трембач Анастасія – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Фролов Андрій – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Лесечко Олеся – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Антонюк Ілля – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Бондаренко Олександра – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Палієнко Анастасія – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Свячений Євген – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Павленко Євген – 3 місце (підготував Дубінін А.О.)

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики (програмування):

Караваєв Кирило – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Воробйов Кирило – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Щербаков Микита – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Пономаренко Марія – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Долгополов Данило – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Лесечко Олеся – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Свячений Євген – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)

2017-2018 навчальний рік

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій:

Великохатько Анатолій – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Трамбач Анастасія – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Фролов Андрій – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Говоровська Аліса – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Лесечко Олеся – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Воробйов Кирило – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Бондаренко Олександра – 3 місце (підготував Дубінін А.О.)
Юрченко Дар’я – 3 місце (підготував Дубінін А.О.)

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики (програмування):

Щербаков Микита – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Караваєв Кирило – 1 місце (підготував Дубінін А.О.)
Бредун Данило – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Захаров Микита – 2 місце (підготував Дубінін А.О.)
Пономаренко Марія – 3 місце (підготував Дубінін А.О.)
Паценталюк Валерій – 3 місце (підготував Дубінін А.О.)